Femeile social-democrate din Dâmbovița sunt implicate  în campania de strângere de semnături pentru alegeri 

Date:

Femeile social-democrate din județul Dâmbovița sunt în centrul atenției în această perioadă, fiind implicate activ în campania de strângere de semnături pentru susținerea candidaturii liderului Marcel Ciolacu la Președinția României.

 De asemenea, ele se implică și în susținerea candidaților la alegerile parlamentare din data de 1 decembrie 2024. 

Această inițiativă demonstrează angajamentul și determinarea femeilor din partidul social-democrat de a-și susține liderii și de a contribui la succesul partidului în viitoarele alegeri. 

Prin implicarea lor activă, femeile social-democrate din Dâmbovița aduc o contribuție semnificativă în mobilizarea susținătorilor și în consolidarea poziției partidului în contextul competiției electorale.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Popular

Știri
Dâmbovița

Atenție, nou val de fraude financiare online

Autoritățile atrag atenția asupra unei campanii de fraudă online...

 Transport ilegal de material lemnos, descoperit de polițiști în Braniștea

Polițiștii din cadrul Poliției Orașului Titu au identificat un...

 AJF Dâmbovița dă startul înscrierilor pentru un nou curs de formare arbitri

„Intră în joc!”  Asociația Județeană de Fotbal Dâmbovița a anunțat...

 Chindia Târgoviște joacă  acasă!Meci cu ARO Muscelul Câmpulung Muscel, intrare liberă pentru suporteri

Vești excelente pentru iubitorii fotbalului din Târgoviște! Chindia Târgoviște...