FOTBAL JUDEŢEAN CUPA ROMÂNIEI FAZA JUDEŢEANĂ – EDIŢIA 2013-2014

S.A.

Cea de-a doua competiţie oficială organizată de A.J.F. DÂMBOVIŢA, „CUPA ROMÂNIEI”, a ajuns în faza semifinalelor. După cum ştiţi, s-au calificat 3 formaţii din Liga a 4-a şi una din categoria ONOARE. „Sferturile” de finală au stabilit ca în turul următor să meargă VOINŢA PIETROŞIŢA, A.S. DOICEŞTI, FLACĂRA MORENI şi […]

CUPA ROMÂNIEI – OPTIMI –

S.A.

La sediul A.J.F. DÂMBOVIŢA, s-au stabilit jocurile din optimile de finală din CUPA ROMÂNIEI (faza judeţeană). Miercuri, 27 martie, de la orele 16:00, se vor disputa următoarele meciuri: VIITORUL ŞELARU – RECOLTA GURA ŞUŢII VOINŢA CREVEDIA – PETROLUL TÂRGOVIŞTE A.S. CORBII MARI – C.S. CONŢEŞTI OLIMPIA MĂRCEŞTI – GLORIA CORNEŞTI […]

CUPA ROMÂNIEI – OPTIMI –

S.A.

La sediul A.J.F. DÂMBOVIŢA, s-au stabilit jocurile din optimile de finală din CUPA ROMÂNIEI (faza judeţeană). Miercuri, 27 martie, de la orele 16:00, se vor disputa următoarele meciuri: VIITORUL ŞELARU – RECOLTA GURA ŞUŢII VOINŢA CREVEDIA – PETROLUL TÂRGOVIŞTE A.S. CORBII MARI – C.S. CONŢEŞTI OLIMPIA MĂRCEŞTI – GLORIA CORNEŞTI […]

CUPA ROMÂNIEI COMPETIŢIA K.O., FĂRĂ SURPRIZE

S.A.

S-a deschis „balul fotbalistic” cu cea de a doua competiţie, CUPA ROMÂNIEI. Faza judeţeană a ajuns la 16-imi, în care s-au întâlnit, două echipe din PROMOŢIE (GLORIA MĂNEŞTI şi SĂGEATA BRANIŞTE), 14 din categoria ONOARE şi 16 din Liga a 4-a. Din cele 16 partide programate a se disputa duminică, […]

ATENŢIE LA VIZELE ANUALE

S.A.

Cea de a doua competiţie, CUPA ROMÂNIEI, a început, acum urmează campionatul cu partea a doua – returul… Pentru a participa la jocurile oficiale, toate echipele trebuie să se prezinte la sediul A.J.F. DÂMBOVIŢA cu carnetele de legitimare şi CNP-urile pentru aplicarea vizei pe anul 2013. Mai sunt destule echipe […]

CUPA ROMÂNIEI – FAZA JUDEŢEANĂ – 16-imi

S.A.

REZULTATE TEHNICE   1. Gloria Măneşti – A.S. Doiceşti 0-1 2. Viitorul Şelaru – Utchim Găeşti 3-0 N 3. Luc. Dărmăneşti – Flacăra Moreni 1-5 4. Olimpia Runcu – Atletic Fieni 2-3 5. Voinţa Crevedia – Comerţul Brezoaele 5-0 6. Progresul Mătăsaru – Avântul Produleşti 0-3 7. Luc. Dragomireşti – […]

DELEGĂRI ARBITRI C.J.A. DÂMBOVIŢA CUPA ROMÂNIEI – 03-03-2013

S.A.

          Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Gloria Măneşti A.S. Doiceşti 11 Măneşti Ciocmată M Păun Dănuţ Ilie Alin Viitorul Şelaru U Găeşti 11 Şelaru Mihai Ghe Marinescu St lancu Nicolae Luc. Dărmăneşti Flacăra Moreni 11 Dărmăneşti lugulescu I Dobre Răzvan Oprescu Mar […]

Echipele calificate în Cupa României – Turul 4 –

S.A.

Cea de-a doua competiţie oficială a A.J.F. Dâmboviţa este Cupa României. în actuala ediţie, Cupa României a ajuns în turul 4. Iată echipele care s-au calificat din categoriile Promoţie şi Onoare: Gloria Mănesti, Viitorul Şelaru, Luc. Dămănesti, Olimpia Runcu, Voinţa Crevedia, Luc. Dragomiresti, Săgeata Conpet Cătunu, A.S. Corbii Mari, Olimpia […]