Chindia Târgoviște spune că nu sunt adevărate informațiile privind o ofertă de 10.000 de euro/lună pentru Daniel Popa

Date:

Clubul Chindia Târgoviște a reacționat oficial după apariția în spațiul public a unor informații potrivit cărora fotbalistul Daniel Popa ar fi primit o ofertă salarială în valoare de 10.000 de euro pe lună. Reprezentanții clubului au precizat că aceste informații sunt false.

Prin intermediul unui comunicat, conducerea Chindiei subliniază că politica financiară a clubului este construită pe principii de responsabilitate și echilibru, respingând ferm speculațiile legate de sume care nu corespund realității.

Totodată, oficialii clubului au reiterat importanța transparenței și corectitudinii față de suporteri, valori pe care Chindia Târgoviște susține că le-a respectat constant în relația cu publicul său.

„Împreună, cu răbdare, unitate și implicare, putem construi un viitor solid pentru Chindia Târgoviște”, se mai arată în mesajul clubului, care le-a mulțumit suporterilor pentru încrederea și susținerea acordată.

Foto : Chindia Târgoviște 

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Popular

Știri
Dâmbovița

Fonduri europene de peste 150 de milioane de euro pentru legume și cartofi

 AFIR lansează o nouă sesiune de proiecte Ministerul Agriculturii și...

Ministerul Energiei: Peste 77.000 de gospodării reconectate după avariile provocate de viscol și ninsori

Ministerul Energiei a transmis o informare privind stadiul lucrărilor...

Trei persoane rănite într-un accident rutier la Vulcana-Băi

Trei persoane rănite într-un accident rutier la Vulcana-Băi Mare sperietură...