PROGRAMUL SUPERLIGII FEMINE DE FOTBAL

Mihai ROŞOIU
0 0

Programul turului, ediţia 2017-2018: Etapa I: 2 septembrie
ASA 2013 Târgu Mureş – CSŞ Târgovişte Universitatea Alexandria – Vasas Femina Fortuna Becicherecu Mic – CFR 1933 Timişoara
Heniu Prundu Bârgăului – Real Craiova Olimpia UT Cluj – Fair Play Bucureşti
Etapa a Il-a: 17 septembrie
CSŞ Târgovişte – Fair Play Bucureşti
Real Craiova – Olimpia UT Cluj
CFR 1933 Timişoara – Heniu Prundu
Bârgăului
Vasas Femina – Fortuna Becicherecu Mic ASA 2013 Târgu Mureş – Universitatea Alexandria
Etapa a lll-a: 1 octombrie
Universitatea Alexandria – CSŞ Târgovişte
Fortuna Becicherecu Mic – ASA 2013 Târgu Mureş
Heniu Prundu Bârgăului – Vasas Femina Olimpia UT Cluj – CFR 1933 Timişoara Fair Play Bucureşti – Real Craiova
Etapa a IV-a: 8 octombrie
CSŞ Târgovişte – Real Craiova
CFR 1933 Timişoara – Fair Play Bucureşti
Vasas Femina – Olimpia UT Cluj
ASA 2013 Târgu Mureş – Heniu Prundu
Bârgăului
Universitatea Alexandria – Fortuna Becicherecu Mic
Etapa a V-a: 15 octombrie
Fortuna Becicherecu Mic – CSŞ Târgovişte
Heniu Prundu Bârgăului – Universitatea Alexandria
Olimpia UT Cluj – ASA 2013 Târgu Mureş Fair Play Bucureşti – Vasas Femina Real Craiova – CFR 1933 Timişoara
Etapa a Vl-a: 29 octombrie
CSŞ Târgovişte – CFR 1933 Timişoara Vasas Femina – Real Craiova
ASA 2013 Târgu Mureş – Fair Play
Bucureşti
Universitatea Alexandria – Olimpia UT Cluj Fortuna Becicherecu Mic – Heniu Prundu Bârgăului
Etapa a VlI-a: 5 noiembrie
Heniu Prundu Bârgăului – CSŞ Târgovişte Olimpia UT Cluj – Fortuna Becicherecu Mic
Fair Play Bucureşti – Universitatea Alexandria
Real Craiova – ASA 2013 Târgu Mureş CFR 1933 Timişoara – Vasas Femina
Etapa a Vlll-a: 12 noiembrie
CSŞ Târgovişte – Vasas ASA 2013 Târgu Mureş – CFR 1933 Timişoara
Universitatea Alexandria – Real Craiova Fortuna Becicherecu Mic – Fair Play Bucureşti
Heniu Prundu Bârgăului – Olimpia UT Cluj
Etapa a IX-a: 19 noiembrie
Olimpia UT Cluj – CSŞ Târgovişte
Fair Play Bucureşti – Heniu Prundu
Bârgăului
Real Craiova – Fortuna Becicherecu Mic CFR 1933 Timişoara – Universitatea Alexandria
Vasas Femina – ASA 2013 Târgu Mureş
Componenţa eşalonului secund: Seria I Onix Râmnicu Sărat Măgura 2012 Bacău Navobi Iaşi Viitorul Reghin Armonia Dolheşti Real II Craiova Selena ŞN Constanţa Uiversitatea Galaţi
Seria II
Sporting Lugaş Olimpia 2 UT Cluj Olimpic Star Cluj Piros Security Arad CS Ineu
Ladies Târgu Mureş
Vasas II Femina Odorheiu Secuiesc
Independenţa Baia Mare

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Next Post

Finanţare prin PNDL 2 în comuna Gura Foii

Locuitorii comunei dâmboviţene Gura Foii vor beneficia de mai multe drumuri asfaltate din localitate. Comuna Gura Foii va implementa două proiecte cu finanţare prin PNDL 2. Primul proiect vizează modernizarea drumlui Valea Bumbuia şi are o valoare de 429.885 lei. Un alt proiect este cel ce are ca obiectiv modernizare […]