LIGA A II-A. PLAY – OUT. PROGRAM COMPLET AL MECIURILOR

Date:

Echipele din Grupa A a play-out-ului Ligii 2 și numărul care le-a fost atribuit prin tragere la sorți:
Ceahlăul Piatra Neamţ – 2
CSM Reșița – 4
Metaloglobus București – 7
Campionii FC Argeş – 1
CSC Dumbrăviţa – 6
Unirea Dej – 5
CSM Alexandria – 3

Program Grupa A play-out Liga 2:
Etapa 1: 30 martie 2024

Ceahlăul Piatra Neamţ – Metaloglobus București
CSM Alexandria – CSC Dumbrăviţa
CSM Reșița – Unirea Dej
Campionii FC Argeş stă.

Etapa 2: 6 aprilie 2024

CSC Dumbrăviţa – CSM Reșița
Metaloglobus București – CSM Alexandria
Campionii FC Argeş – Ceahlăul Piatra Neamţ
Unirea Dej stă.

Etapa 3: 13 aprilie 2024

CSM Alexandria – Campionii FC Argeş
CSM Reșița – Metaloglobus București
Unirea Dej – CSC Dumbrăviţa
Ceahlăul Piatra Neamţ stă.

Etapa 4: 20 aprilie 2024

Metaloglobus București – Unirea Dej
Campionii FC Argeş – CSM Reșița
Ceahlăul Piatra Neamţ – CSM Alexandria
CSC Dumbrăviţa stă.

Etapa 5: 27 aprilie 2024

CSM Reșița – Ceahlăul Piatra Neamţ
Unirea Dej – Campionii FC Argeş
CSC Dumbrăviţa – Metaloglobus București
CSM Alexandria stă.

Etapa 6: 3 mai 2024

Campionii FC Argeş – CSC Dumbrăviţa
Ceahlăul Piatra Neamţ – Unirea Dej
CSM Alexandria – CSM Reșița
Metaloglobus București stă.

Etapa 7: 11 mai 2024

Unirea Dej – CSM Alexandria
CSC Dumbrăviţa – Ceahlăul Piatra Neamţ
Metaloglobus București – Campionii FC Argeş
CSM Reșița stă.

Clasament Grupa A play-out Liga 2 înainte de start:
1. Ceahlăul Piatra Neamţ – 31 puncte
2. CSM Reșița – 27
3. Metaloglobus București – 26
4. Campionii FC Argeş – 24
5. CSC Dumbrăviţa – 23
6. Unirea Dej – 13
7. CSM Alexandria – 9

Echipele din Grupa B a play-out-ului Ligii 2 și numărul care le-a fost atribuit prin tragere la sorți:
Steaua – 5
Chindia Târgoviște – 7
Concordia Chiajna – 3
CSM Slatina – 1
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – 4
CS Tunari – 2
Progresul Spartac – 6

Program Grupa B play-out Liga 2:
Etapa 1: 30 martie 2024

CS Tunari – Chindia Târgoviște
Concordia Chiajna – Progresul Spartac
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Steaua
CSM Slatina stă.

Etapa 2: 6 aprilie 2024

Progresul Spartac – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Chindia Târgoviște – Concordia Chiajna
CSM Slatina – CS Tunari
Steaua stă.

Etapa 3: 13 aprilie 2024

Concordia Chiajna – CSM Slatina
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Chindia Târgoviște
Steaua – Progresul Spartac
CS Tunari stă.

Etapa 4: 20 aprilie 2024

Chindia Târgoviște – Steaua
CSM Slatina – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
CS Tunari – Concordia Chiajna
Progresul Spartac stă.

Etapa 5: 27 aprilie 2024

Viitorul Pandurii Târgu Jiu – CS Tunari
Steaua – CSM Slatina
Progresul Spartac – Chindia Târgoviște
Concordia Chiajna stă.

Etapa 6: 3 mai 2024

CSM Slatina – Progresul Spartac
CS Tunari – Steaua
Concordia Chiajna – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Chindia Târgoviște stă.

Etapa 7: 11 mai 2024

Steaua – Concordia Chiajna
Progresul Spartac – CS Tunari
Chindia Târgoviște – CSM Slatina
Viitorul Pandurii Târgu Jiu stă.

Clasament Grupa B play-out Liga 2 înainte de start:
1. Steaua – 28 puncte
2. Chindia Târgoviște – 28
3. Concordia Chiajna – 25
4. CSM Slatina – 25
5. Viitorul Pandurii Târgu Jiu – 23
6. CS Tunari – 16
7. Progresul Spartac – 1

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Popular

Știri
Dâmbovița

Mascații au descins la un proxenet 

Percheziții în  Dâmbovița și Prahova,  într-un dosar de proxenetism...

Percheziții în Dâmbovița și Argeș, într-un dosar de înșelăciune cu asigurări auto

Polițiștii Serviciului de Investigații Criminale Argeș, sub supravegherea Parchetului...

Minor dispărut, găsit de jandarmii dâmbovițeni 

Jandarmii dâmbovițeni au depistat în imediata vecinătate a unei...