Au marcat: Andrei Iliescu (20; 32)/ Florin Stîngă
(57).
Flacăra: Chiran- Niţă, Matei, Oaie, Cernea-Vîrtej, Dinu- Zidăroiu (87 Roman), Drăgan (64 B.Negrea), A.Negrea-Iliescu. Antrenor: Gabi Paraschiv.
Braşov: A.Popa (30 Maxim)- Răducan, Tălmaciu, Renţa, Dragomir- Stîngă, Marin (77 Mitroi)- Antone (73 Sandu), Danciu, Grigore (73 Pîrvulescu)- D. Popa. Antrenor: Florin Stîngă. Cartonaşe galbene: Zidăroiu (45+4), Cernea (73), Dinu (76), Roman (90+3)/ Antone (45+9), Renţa (46), D. Popa (67), Tălmaciu (78), Danciu (80), Dragomir (89).
Au arbitrat: Adrian Frăţilă (Vadu Paşii); Silviu Andreiu (Râmnicu Sărat) şi Andreea Sava (Mărăcineni).
Observatori: Marian Ezaru(Craiova), Adrian Peiu (Urziceni).
Flacăra Moreni a câştigat cu 2-1 ultimul meci de pe teren propriu din acest sezon, disputat în compania celor de la SR Braşov. Andrei Iliescu a deschis scorul în minutul 20, reuşind „dubla” în minutul 32, în timp ce singurul gol al formaţiei din Braşov a fost reuşit de Florin Stîngă în minutul
57.
Cu această victorie gruparea dâmboviţeană a ajuns la 40 de puncte şi ocupă locul 10 în Seria
C3.
Runda viitoare, în ultima etapă a acestei stagiuni, jucăm la Drobeta Turnu Severin, în compania celor de la U Craiova 1948.

CSŞ E ÎN MAREA FINALĂ A SPERANŢELOR

Turneul final feminin de volei pentru speranţe a ajuns la ultima zi, cea mai importantă: cea a finalelor. Pentru titlul de campioană naţională vor juca CSM Bucureşti şi CSS Târgovişte, formaţiile care au terminat grupele pe primul loc şi care au confirmat calculele hârtiei şi în semifinale. Dacă CSM nu […]