CHINDIA A ADUS UN CROAT

0 0

Începând de ieri, jucătorul de origine croată Filip Dangubic (24 ani, 1,81 m, mijlocaş ofensiv) este componentul lotului nostru. Dangubic vine de la Spartak Trnava (Slovacia), formaţie pentru care a evoluat în 17 meciuri de campionat şi 4 în preliminariile Europa League în acest sezon.

Adresa ta de email nu va fi publicată.

VICTORIE PENTRU CSM TÂRGOVIŞTE CSM Târgovişte 71-54 CS Universitatea Cluj-Napoca (21-20, 13-14, 21-11, 16-9)

În primele 20 de minute ale disputei s-a jucat sub semnul echilibrului, astfel că la pauză scorul era egal, 34-34. Clujul a început mai bine sfertul trei şi a reuşit un run de 9-0 pentru ca tabela să indice 34-43. Jucătoarele pregătite de Cătălin Tănase au mai permis doar 2 […]