83 de şcoli, grădiniţe şi licee au intrat de luni în scenariul 3

A fost adoptată Hotărârea nr. 57/05.03.2021 a Comitetului Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă, privind aprobarea scenariilor de funcţionare pentru unităţile de învăţământ din judeţul Dâmboviţa, începând cu data de 08.03.2021. In consecinţă, de luni
desfăşoară activităţile în format clasic numai 274 de şcoli, licee şi grădiniţe din judeţ iar 144 de unităţi vor funcţiona după scenariul 2, cu prezenţa fizică a preşcolarilor, elevilor din ciclul primar şi a elevilor din clasele terminale. 83 de unităţi, incluzând aici şcolile, liceele şi grădiniţele din Târgovişte, vor fi în scenariul 3, cu activitate exclusiv online.
Nr. crt. Denumire PJ – Denumire unitate de învăţământ arondată Scenariul

  1. ŞCOALA GIMNAZIALĂ ULMI – ŞCOALA GIMNAZIALĂ ULMI 3
  2. ŞCOALA GIMNAZIALĂ ULMI – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL ULMI 3
  3. ŞCOALA GIMNAZIALĂ ULMI – GRĂDINIŢA
    CU PROGRAM NORMAL VIIŞOARA ULMI 3
  4. ŞCOALA GIMNAZIALĂ ULMI – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ION CONSTANTINESCU” VIIŞOARA ULMI 3
  5. ŞCOALA GIMNAZIALĂ VULCANA PANDELE – ŞCOALA GIMNAZIALĂ VULCANA PANDELE 3
  6. ŞCOALA GIMNAZIALĂ VULCANA PANDELE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL
    GURA VULCANEI VULCANA PANDELE 3
  7. ŞCOALA GIMNAZIALĂ VULCANA PANDELE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL
    VULCANA PANDELE 3
  8. ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 DOICEŞTI -ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 DOICEŞTI 3
  9. ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 DOICEŞTI –
    GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 DOICEŞTI 3
  10. ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 DOICEŞTI –
    GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 DOICEŞTI 3
  11. ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 DOICEŞTI -GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 3 DOICEŞTI 3
  12. LICEUL TEHNOLOGIC „MARIN GRIGORE NĂSTASE” TĂRTĂŞEŞTI – LICEUL TEHNOLOGIC „MARIN GRIGORE NĂSTASE” TĂRTĂŞEŞTI 3
  13. ŞCOALA GIMNAZIALĂ TĂRTĂŞEŞTI -ŞCOALA GIMNAZIALĂ TĂRTĂŞEŞTI 3
  14. ŞCOALA GIMNAZIALĂ TĂRTĂŞEŞTI –
    GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 2
    ŢEPEŞ VODĂ BÂLDANA TĂRTĂŞEŞTI 3
  15. ŞCOALA GIMNAZIALĂ TĂRTĂŞEŞTI –
    ŞCOALA GIMNAZIALĂ BÂLDANA TĂRTĂŞEŞTI 3
  16. ŞCOALA GIMNAZIALĂ TĂRTĂŞEŞTI –
    GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL GULIA TĂRTĂŞEŞTI 3
  17. ŞCOALA GIMNAZIALĂ TĂRTĂŞEŞTI –
    ŞCOALA PRIMARĂ GULIA TĂRTĂŞEŞTI 3
  18. ŞCOALA GIMNAZIALĂ TĂRTĂŞEŞTI –
    GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 TĂRTĂŞEŞTI 3
  19. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IANCU
    VĂCĂRESCU” VĂCĂREŞTI – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IANCU VĂCĂRESCU” VĂCĂREŞTI 3
  20. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IANCU

VĂCĂRESCU” VĂCĂREŞTI – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL BRĂTEŞTII DE JOS VĂCĂREŞTI 3

  1. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IANCU
    VĂCĂRESCU” VĂCĂREŞTI – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL BUNGETU VĂCĂREŞTI 3
  2. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IANCU VĂCĂRESCU” VĂCĂREŞTI – ŞCOALA GIMNAZIALĂ BUNGETU VĂCĂREŞTI 3
  3. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IANCU VĂCĂRESCU” VĂCĂREŞTI – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL VĂCĂREŞTI 3
  4. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „BUICĂ IONESCU”
    GLODENI – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „BUICĂ IONESCU” GLODENI 3
  5. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „BUICĂ IONESCU”
    GLODENI – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL GLODENI 3
  6. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „BUICĂ IONESCU”
    GLODENI – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL LACULEŢE GLODENI 3
  7. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „BUICĂ IONESCU”
    GLODENI – ŞCOALA PRIMARĂ LĂCULEŢE GLODENI 3
  8. ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂZVAD – ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂZVAD 3
  9. ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂZVAD –
    GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL GORGO-TA RĂZVAD 3
  10. ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂZVAD –
    GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 RĂZVAD 3
  11. ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂZVAD -GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL VALEA VOIEVOZILOR RĂZVAD 3
  12. ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂZVAD – ŞCOALA GIMNAZIALĂ VALEA VOIEVOZILOR RĂZVAD 3
  13. GRĂDINIŢA „MODEL” VALEA VOIEVOZILOR RĂZVAD – GRĂDINIŢA
    „MODEL” VALEA VOIEVOZILOR RĂZVAD 3
  14. CLUBUL SPORTIV ŞCOLAR TÂRGOVIŞTE – CLUBUL SPORTIV ŞCOLAR TÂRGOVIŞTE 3
  15. COLEGIUL ECONOMIC „ION GHICA”
    TÂRGOVIŞTE – COLEGIUL ECONOMIC „ION GHICA” TÂRGOVIŞTE 3
  16. COLEGIUL NAŢIONAL „CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIŞTE – COLEGIUL NAŢIONAL „CONSTANTIN CANTACUZINO” TÂRGOVIŞTE 3
  17. COLEGIUL NAŢIONAL „CONSTANTIN CARABELLA” TÂRGOVIŞTE – COLEGIUL
    NAŢIONAL „CONSTANTIN CARABELLA”
    TÂRGOVIŞTE 3
  18. COLEGIUL NAŢIONAL „IENĂCHIŢĂ
    VĂCĂRESCU” TÂRGOVIŞTE – COLEGIUL NAŢIONAL „IENĂCHIŢĂ VĂCĂRESCU” TÂRGOVIŞTE 3
  19. GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL
    „SF.FRANCISC” TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL „SF.FRANCISC”
    TÂRGOVIŞTE 3
  20. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT
    „ALEXANDRINA SIMIONESCU GHICA”
    TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT „ALEXANDRINA SIMIONESCU GHICA” TÂRGOVIŞTE 3
  21. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 TÂRGOVIŞTE 3
  22. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT
    NR. 13 TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 13 TÂRGOVIŞTE 3 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 13 TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 11 PRISEACA TÂRGOVIŞTE 3
  23. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 14 TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 14 TÂRGOVIŞTE 3
  24. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 15 TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 15 TÂRGOVIŞTE 3
  25. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 15 TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12 TÂRGOVIŞTE 3
  26. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 TÂRGOVIŞTE 3
  27. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT
  28. NR. 2 TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 TÂRGOVIŞTE 3
  29. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT
  30. NR. 2 TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 TÂRGOVIŞTE 3
  31. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT
  32. NR. 2 TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 5 TÂRGOVIŞTE 3
  33. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3 TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3 TÂRGOVIŞTE 3
  34. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3 TÂRGOVIŞTE – GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL „CARMEN SYLVA”
  35. TÂRGOVIŞTE 3
  36. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT
  37. „RAZA DE SOARE” TÂRGOVIŞTE –
  38. GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT
  39. „RAZA DE SOARE” TÂRGOVIŞTE 3
  40. GRĂDINIŢA „DOROTHY” TÂRGOVIŞTE -GRĂDINIŢA „DOROTHY” TÂRGOVIŞTE 3
  41. LICEUL DE ARTE „BĂLAŞA DOAMNA” TÂRGOVIŞTE – LICEUL DE ARTE „BĂLAŞA
  42. DOAMNA” TÂRGOVIŞTE 3
  43. LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIŞTE – LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIŞTE 3
  44. LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO TÂRGOVIŞTE – LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO TÂRGOVIŞTE 3
  45. LICEUL TEHNOLOGIC „NICOLAE CIORĂNESCU” TÂRGOVIŞTE – LICEUL TEHNOLOGIC „NICOLAE CIORĂNESCU” TÂRGOVIŞTE 3
  46. LICEUL TEHNOLOGIC „SPIRU HARET” TÂRGOVIŞTE – LICEUL TEHNOLOGIC „SPIRU HARET” TÂRGOVIŞTE 3
  47. LICEUL TEORETIC „ION HELIADE RĂDULESCU” TÂRGOVIŞTE – LICEUL TEORETIC „ION HELIADE RĂDULESCU” TÂRGOVIŞTE 3
  48. LICEUL TEORETIC „PETRU CERCEL” TÂRGOVIŞTE – LICEUL TEORETIC „PETRU CERCEL” TÂRGOVIŞTE 3
  49. LICEUL „VOIEVODUL MIRCEA” TÂRGOVIŞTE – LICEUL „VOIEVODUL MIRCEA” TÂRGOVIŞTE 3
  50. PALATUL COPIILOR TÂRGOVIŞTE -PALATUL COPIILOR TÂRGOVIŞTE 3
  51. SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „SF.
  52. IOAN GURĂ DE AUR” TÂRGOVIŞTE – SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „SF. IOAN
  53. GURĂ DE AUR” TÂRGOVIŞTE 3
  54. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „CORESI”

TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „CORESI” TÂRGOVIŞTE 3

  1. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEŞTI” TÂRGOVIŞTE -ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I. ALEXANDRU BRĂTESCU VOINEŞTI” TÂRGOVIŞTE 3
  2. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MATEI BASARAB” TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MATEI BASARAB” TÂRGOVIŞTE 3
  3. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZUL” TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZUL” TÂRGOVIŞTE 3
  4. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. PAUL BĂNICĂ” TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. PAUL BĂNICĂ” TÂRGOVIŞTE 3
  5. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „RADU CEL MARE”
    TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „RADU CEL MARE” TÂRGOVIŞTE 3
  6. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA GHE-ORGHIU” TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA GHEORGHIU” TÂRGOVIŞTE 3
  7. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA GHE-ORGHIU” TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE ALEXANDRESCU” TÂRGOVIŞTE 3
  8. ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ TÂRGOVIŞTE 3
  9. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „TUDOR VLADIMIRESCU” TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „TUDOR VLADIMIRESCU” TÂRGOVIŞTE 3
  10. ŞCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE
    CÎRLOVA” TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE CÎRLOVA” TÂRGOVIŞTE 3
  11. ŞCOALA POSTLICEALĂ FEG TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA POSTLICEALĂ FEG TÂRGOVIŞTE 3
  12. ŞCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CAROL DAVILA” TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CAROL DAVILA” TÂRGOVIŞTE 3
  13. ŞCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CHRISTIANA” TÂRGOVIŞTE – ŞCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CHRISTIANA” TÂRGOVIŞTE 3
  14. ŞCOALA GIMNAZIALĂ CREVEDIA –
    ŞCOALA GIMNAZIALĂ CREVEDIA 3
  15. ŞCOALA GIMNAZIALĂ CREVEDIA -GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL CREVE-DIA 3
  16. ŞCOALA GIMNAZIALĂ CREVEDIA -GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL DÂRZA CREVEDIA 3
  17. ŞCOALA GIMNAZIALĂ CREVEDIA –
    ŞCOALA GIMNAZIALĂ DÂRZA CREVEDIA 3
  18. ŞCOALA GIMNAZIALĂ CREVEDIA -GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT SAMURCAŞI CREVEDIA 3

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Next Post

VICTORIE URIAŞĂ PENTRU CHINDIA PE TERENUL DIN SF. GHEORGHE Sepsi Sf. Gheorghe - Chindia Târgovişte 0-1 (0-0)

Stadion: Municipal (Sf. Gheorghe). Fără spectatoriA marcat: Neguţ (min. 53)Sepsi: Niczuly – Dimitrov, Tincu, Mitrea -Golofca, Gonzalez, Achahbar, Purece, Ştefănescu – Petrila, Safranko Rezerve: Fernandez – Aganovic, Fulop, Fofana, Deligiannidis, Csiszer, Rapp, Ninaj, TamasAntrenor: Leo Grozavu Chindia: Aioani – Căpuşă, Piţian, Celea, Dinu – lacob, Raţă, Dulca, Dumitraşcu -Neguţ, BerishaRezerve: […]