Published On: vin, aug. 18th, 2017

PROGRAMUL SUPERLIGII FEMINE DE FOTBAL

nichiduta.ro

Programul turului, ediţia 2017-2018: Etapa I: 2 septembrie
ASA 2013 Târgu Mureş – CSŞ Târgovişte Universitatea Alexandria – Vasas Femina Fortuna Becicherecu Mic – CFR 1933 Timişoara
Heniu Prundu Bârgăului – Real Craiova Olimpia UT Cluj – Fair Play Bucureşti
Etapa a Il-a: 17 septembrie
CSŞ Târgovişte – Fair Play Bucureşti
Real Craiova – Olimpia UT Cluj
CFR 1933 Timişoara – Heniu Prundu
Bârgăului
Vasas Femina – Fortuna Becicherecu Mic ASA 2013 Târgu Mureş – Universitatea Alexandria
Etapa a lll-a: 1 octombrie
Universitatea Alexandria – CSŞ Târgovişte
Fortuna Becicherecu Mic – ASA 2013 Târgu Mureş
Heniu Prundu Bârgăului – Vasas Femina Olimpia UT Cluj – CFR 1933 Timişoara Fair Play Bucureşti – Real Craiova
Etapa a IV-a: 8 octombrie
CSŞ Târgovişte – Real Craiova
CFR 1933 Timişoara – Fair Play Bucureşti
Vasas Femina – Olimpia UT Cluj
ASA 2013 Târgu Mureş – Heniu Prundu
Bârgăului
Universitatea Alexandria – Fortuna Becicherecu Mic
Etapa a V-a: 15 octombrie
Fortuna Becicherecu Mic – CSŞ Târgovişte
Heniu Prundu Bârgăului – Universitatea Alexandria
Olimpia UT Cluj – ASA 2013 Târgu Mureş Fair Play Bucureşti – Vasas Femina Real Craiova – CFR 1933 Timişoara
Etapa a Vl-a: 29 octombrie
CSŞ Târgovişte – CFR 1933 Timişoara Vasas Femina – Real Craiova
ASA 2013 Târgu Mureş – Fair Play
Bucureşti
Universitatea Alexandria – Olimpia UT Cluj Fortuna Becicherecu Mic – Heniu Prundu Bârgăului
Etapa a VlI-a: 5 noiembrie
Heniu Prundu Bârgăului – CSŞ Târgovişte Olimpia UT Cluj – Fortuna Becicherecu Mic
Fair Play Bucureşti – Universitatea Alexandria
Real Craiova – ASA 2013 Târgu Mureş CFR 1933 Timişoara – Vasas Femina
Etapa a Vlll-a: 12 noiembrie
CSŞ Târgovişte – Vasas ASA 2013 Târgu Mureş – CFR 1933 Timişoara
Universitatea Alexandria – Real Craiova Fortuna Becicherecu Mic – Fair Play Bucureşti
Heniu Prundu Bârgăului – Olimpia UT Cluj
Etapa a IX-a: 19 noiembrie
Olimpia UT Cluj – CSŞ Târgovişte
Fair Play Bucureşti – Heniu Prundu
Bârgăului
Real Craiova – Fortuna Becicherecu Mic CFR 1933 Timişoara – Universitatea Alexandria
Vasas Femina – ASA 2013 Târgu Mureş
Componenţa eşalonului secund: Seria I Onix Râmnicu Sărat Măgura 2012 Bacău Navobi Iaşi Viitorul Reghin Armonia Dolheşti Real II Craiova Selena ŞN Constanţa Uiversitatea Galaţi
Seria II
Sporting Lugaş Olimpia 2 UT Cluj Olimpic Star Cluj Piros Security Arad CS Ineu
Ladies Târgu Mureş
Vasas II Femina Odorheiu Secuiesc
Independenţa Baia Mare

eJobs

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

noriel.ro