PROGRAMUL CAMPIONATULUI 2013/2014 – LIGA A IV-A – TUR

S.A.

sport

ETAPA 1 17-08-2013 ETAPA A 9-A 28-09-2013
1. Gaz Metan Finta – Avântul Produleşti 1. F.C. Aninoasa – Unirea Cobia
2. Voinţa Crevedia – Flacăra Moreni 2. Atletic Fieni – Voinţa Crevedia
3. Unirea Cobia – Recolta Gura Şuţii 3. Comerţul Brezoaele – Gaz Metan Finta
4. PAS Pucioasa – Luceafărul Dragomireşti
4. Avicola Tărtăşeşti – Voinţa Pietroşiţa 5. Bradul Moroeni – Avântul Produleşti
5. F.C. Aninoasa – Voinţa Perşinari 6. A.S. Doiceşti – Flacăra Moreni
6. Atletic Fieni – Petrolul Târgovişte 7. Petrolul Târgovişte – Recolta Gura Şuţii
7. Comerţul Brezoaele – A.S. Doiceşti 8. Voinţa Perşinari – Voinţa Pietroşiţa
8. PAS Pucioasa – Bradul Moroeni 9. Avicola Tărtăşeşti – Petrolul Valea Mare
9. Luceafărul Dragomireşti – Petrolul Valea Mare ETAPA A 10-A 05-10-2013
ETAPA A 2-A 24-08-2013 1. Recolta Gura Şuţii – Voinţa Perşinari
1. A.S. Doiceşti – PAS Pucioasa 2. Flacăra Moreni – Petrolul Târgovişte
3. Avântul Produleşti – A.S. Doiceşti
2. Petrolul Târgovişte – Comerţul Brezoaele 4. Luceafărul Dragomireşti – Bradul Moroeni
3. Voinţa Perşinari – Atletic Fieni 5. Gaz Metan Finta – PAS Pucioasa
4. Voinţa Pietroşiţa – F.C. Aninoasa 6. Voinţa Crevedia – Comerţul Brezoaele
5. Recolta Gura Şuţii – Avicola Tărtăşeşti 7. Unirea Cobia – Atletic Fieni
6. Flacăra Moreni – Unirea Cobia 8. Avicola Tărtăşeşti – F.C. Aninoasa
7. Avântul Produleşti – Voinţa Crevedia 9. Petrolul Valea Mare – Voinţa Pietroşiţa
8. Luceafărul Dragomireşti – Gaz Metan Finta ETAPA A 11-A 12-10-2013
9. Petrolul Valea Mare – Bradul Moroeni 1. Atletic Fieni – Avicola Tărtăşeşti
ETAPA A 3-A 27-08-2013 2. Comerţul Brezoaele – Unirea Cobia
3. PAS Pucioasa – Voinţa Crevedia
1. Voinţa Crevedia – Luceafărul Dragomireşti 4. Bradul Moroeni – Gaz Metan Finta
2. Unirea Cobia – Avântul Produleşti 5. A.S. Doiceşti – Luceafărul Dragomireşti
3. Avicola Tărtăşeşti – Flacăra Moreni 6. Petrolul Târgovişte – Avântul Produleşti
4. F.C. Aninoasa – Recolta Gura Şuţii 7. Voinţa Perşinari – Flacăra Moreni
5. Atletic Fieni – Voinţa Pietroşiţa 8. Voinţa Pietroşiţa – Recolta Gura Şuţii
6. Comerţul Brezoaele – Voinţa Perşinari 9. F.C. Aninoasa – Petrolul Valea Mare
7. PAS Pucioasa – Petrolul Târgovişte ETAPA A 12-A 19-10-2013
1. Flacăra Moreni – Voinţa Pietroşiţa
8. Bradul Moroeni – A.S. Doiceşti 2. Avântul Produleşti – Voinţa Perşinari
9. Gaz Metan Finta – Petrolul Valea Mare 3. Luceafărul Dragomireşti – Petrolul Târgovişte
ETAPA A 4-A 31-08-2013 4. Gaz Metan Finta – A.S. Doiceşti
1. Petrolul Târgovişte – Bradul Moroeni 5. Voinţa Crevedia – Bradul Moroeni
2. Voinţa Perşinari – PAS Pucioasa 6. Unirea Cobia – PAS Pucioasa
3. Voinţa Pietroşiţa – Comerţul Brezoaele 7. Avicola Tărtăşeşti – Comerţul Brezoaele
4. Recolta Gura Şuţii – Atletic Fieni 8. F.C. Aninoasa – Atletic Fieni
5. Flacăra Moreni – F.C. Aninoasa 9. Petrolul Valea Mare – Recolta Gura Şuţii
ETAPA A 13-A 26-10-2013
6. Avântul Produleşti – Avicola Tărtăşeşti 1. Comerţul Brezoaele – F.C. Aninoasa
7. Luceafărul Dragomireşti – Unirea Cobia 2. PAS Pucioasa – Avicola Tărtăşeşti
8. Gaz Metan Finta – Voinţa Crevedia 3. Bradul Moroeni – Unirea Cobia
9. Petrolul Valea Mare – A.S. Doiceşti 4. A.S. Doiceşti – Voinţa Crevedia
ETAPA A 5-A 07-09-2013 5. Petrolul Târgovişte – Gaz Metan Finta
1. Unirea Cobia – Gaz Metan Finta 6. Voinţa Perşinari – Luceafărul Dragomireşti
2. Avicola Tărtăşeşti – Luceafărul Dragomireşti 7. Voinţa Pietroşiţa – Avântul Produleşti
3. F.C. Aninoasa – Avântul Produleşti 8. Recolta Gura Şuţii – Flacăra Moreni
4. Atletic Fieni – Flacăra Moreni 9. Atletic Fieni – Petrolul Valea Mare
ETAPA A 14-A 02-11-2013
5. Comerţul Brezoaele – Recolta Gura Şuţii 1. Avântul Produleşti – Recolta Gura Şuţii
6. PAS Pucioasa – Voinţa Pietroşiţa 2. Luceafărul Dragomireşti – Voinţa Pietroşiţa
7. Bradul Moroeni – Voinţa Perşinari 3. Gaz Metan Finta – Voinţa Perşinari
8. A.S. Doiceşti – Petrolul Târgovişte 4. Voinţa Crevedia – Petrolul Târgovişte
9. Voinţa Crevedia – Petrolul Valea Mare 5. Unirea Cobia – A.S. Doiceşti
ETAPA A 6-A 10-09-2013 6. Avicola Tărtăşeşti – Bradul Moroeni

7. F.C. Aninoasa – PAS Pucioasa 8. Atletic Fieni – Comerţul Brezoaele 9. Petrolul Valea Mare – Flacăra Moreni

1. Voinţa Perşinari – A.S. Doiceşti
2. Voinţa Pietroşiţa – Bradul Moroeni
3. Recolta Gura Şuţii – PAS Pucioasa ETAPA A 15-A 09-11-2013
4. Flacăra Moreni – Comerţul Brezoaele 1. PAS Pucioasa – Atletic Fieni
5. Avântul Produleşti – Atletic Fieni 2. Bradul Moroeni – F.C. Aninoasa
6. Luceafărul Dragomireşti – F.C. Aninoasa 3. A.S. Doiceşti – Avicola Tărtăşeşti
7. Gaz Metan Finta – Avicola Tărtăşeşti 4. Petrolul Târgovişte – Unirea Cobia
8. Voinţa Crevedia – Unirea Cobia 5. Voinţa Perşinari – Voinţa Crevedia
9. Petrolul Valea Mare – Petrolul Târgovişte 6. Voinţa Pietroşiţa – Gaz Metan Finta
7. Recolta Gura Şuţii – Luceafărul Dragomireşti
ETAPA A 7-A 14-09-2013 8. Flacăra Moreni – Avântul Produleşti
1. Avicola Tărtăşeşti – Voinţa Crevedia 9. Comerţul Brezoaele – Petrolul Valea Mare
2. F.C. Aninoasa – Gaz Metan Finta ETAPA A 16-A 16-11-2013
3. Atletic Fieni – Luceafărul Dragomireşti 1. Luceafărul Dragomireşti – Flacăra Moreni
4. Comerţul Brezoaele – Avântul Produleşti 2. Gaz Metan Finta – Recolta Gura Şuţii
5. PAS Pucioasa – Flacăra Moreni 3. Voinţa Crevedia – Voinţa Pietroşiţa
6. Bradul Moroeni – Recolta Gura Şuţii 4. Unirea Cobia – Voinţa Perşinari
7. A.S. Doiceşti – Voinţa Pietroşiţa 5. Avicola Tărtăşeşti – Petrolul Târgovişte

6. F.C. Aninoasa – A.S. Doiceşti

7. Atletic Fieni – Bradul Moroeni

8. Petrolul Târgovişte – Voinţa Perşinari
9. Unirea Cobia – Petrolul Valea Mare 8. Comerţul Brezoaele – PAS Pucioasa
ETAPA A 8-A 21-09-2013 9. Petrolul Valea Mare – Avântul Produleşti
1. Voinţa Pietroşiţa – Petrolul Târgovişte ETAPA A 17-A 23-11-2013
2. Recolta Gura Şuţii – A.S. Doiceşti 1. Bradul Moroeni – Comerţul Brezoaele
3. Flacăra Moreni – Bradul Moroeni 2. A.S. Doiceşti – Atletic Fieni
4. Avântul Produleşti – PAS Pucioasa 3. Petrolul Târgovişte – F.C. Aninoasa
5. Luceafărul Dragomireşti – Comerţul Brezoaele 4. Voinţa Perşinari – Avicola Tărtăşeşti
6. Gaz Metan Finta – Atletic Fieni 5. Voinţa Pietroşiţa – Unirea Cobia
6. Recolta Gura Şuţii – Voinţa Crevedia
7. Voinţa Crevedia – F.C. Aninoasa 7. Flacăra Moreni – Gaz Metan Finta
8. Unirea Cobia – Avicola Tărtăşeşti 8. Avântul Produleşti – Luceafărul Dragomireşti
9. Petrolul Valea Mare – Voinţa Perşinari 9. PAS Pucioasa – Petrolul Valea Mare

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Next Post

F.C.M. TÂRGOVIŞTE CONTINUĂ MECIURILE AMICALE

Pentru că reluarea campionatului se tot amână, antrenorii sunt obligaţi să schimbe din mers programul de pregătire, antrenamente zilnice, cu jocuri şi pauze prelungite… F.C.M. TÂRGOVIŞTE are în program mai multe partide amicale. Următoarea partidă este prevăzută pentru vineri, 9 august, pe stadionul ” NICOLAE DOBRIN” din PITEŞTI, cu începere […]