Published On: mar, Mar 12th, 2013

PROGRAMUL CAMPIONATULUI 2012/2013

sport

 

 

 

 

 

 

 

ONOARE 1 – RETUR Etapa 16 14-04-2013 Etapa 20 12-05-2013
Etapa 12 17-03-2013 1. Victoria Comişani – Unirea Ungureni 1. Unirea Ungureni – Unirea Bucşani
1. Voinţa Tătărani – Victoria Comişani 2. Olimpia Runcu – A.S. Ulmi 2. Voinţa Buciumeni – Luceafărul Dragomireşti

3. Victoria Comişani – Luceafărul Dărmăneşti

4. Olimpia Runcu – Viitorul Răzvad

2. Viitorul Ocniţa – Voinţa Buciumeni 3. Voinţa Tătărani – Unirea Bucşani
3. Viitorul Răzvad – Unirea Ungureni 4. Viitorul Ocniţa – Luceafărul Dragomireşti 5. Voinţa Tătărani – Viitorul Ocniţa
4. Luceafărul Dărmăneşti – A.S. Ulmi 5. Viitorul Răzvad – Luceafărul Dărmăneşti 6. Viitorul Caragiale – A.S. Ulmi
5. Luceafărul Dragomireşti – Unirea Bucşani 6. Viitorul Caragiale – Voinţa Buciumeni Etapa 21 19-05-2013
6. Viitorul Caragiale – Olimpia Runcu Etapa 17 21-04-2013 1. Viitorul Ocniţa – Olimpia Runcu
Etapa 13 24-03-2013 1. Luceafărul Dărmăneşti – Viitorul Ocniţa 2. Viitorul Răzvad – Victoria Comişani
1. Unirea Bucşani – Luceafărul Dărmăneşti 2. Luceafărul Dragomireşti – Voinţa Tătărani 3. Luceafărul Dărmăneşti – Voinţa Buciumeni
2. A.S. Ulmi – Viitorul Răzvad 3. Unirea Bucşani – Olimpia Runcu 4. Luceafărul Dragomireşti- Unirea Ungureni
3. Unirea Ungureni – Viitorul Ocniţa 4. A.S. Ulmi – Victoria Comişani 5. Unirea Ungureni – Voinţa Buciumeni 6. Viitorul Răzvad – Viitorul Caragiale 5. Unirea Bucşani – A.S. Ulmi
4. Voinţa Buciumeni- Voinţa Tătărani

5. Victoria Comişani – Olimpia Runcu

6. Voinţa Tătărani – Viitorul Caragiale

Etapa 22 26-05-2013

1. A.S. Ulmi – Luceafărul Dragomireşti 2. Unirea Ungureni – Luceafărul Dărmăneşti

6. Luceafărul Dragomireşti – Viitorul Caragiale Etapa 18 28-04-2013
Etapa 14 31-03-2013 1. Voinţa Buciumeni – A.S. Ulmi 3. Voinţa Buciumeni- Viitorul Răzvad
1. Olimpia Runcu – Voinţa Buciumeni 2. Victoria Comişani – Unirea Bucşani 4. Victoria Comişani – Viitorul Ocniţa
2. Voinţa Tătărani – Unirea Ungureni 3. Olimpia Runcu – Luceafărul Dragomireşti 5. Olimpia Runcu – Voinţa Tătărani
3. Viitorul Ocniţa – A.S. Ulmi 4. Viitorul Răzvad – Unirea Bucşani 4. Voinţa Tătărani – Luceafărul Dărmăneşti 6. Viitorul Caragiale – Unirea Bucşani
5. Luceafărul Dărmăneşti – Luceafărul Dragomireşti 6. Viitorul Caragiale – Victoria Comişani 5. Viitorul Ocniţa – Viitorul Răzvad 6. Viitorul Caragiale – Unirea Ungureni
Etapa 15 07-04-2013 Etapa 19 05-05-2013
1. Luceafărul Dragomireşti – Viitorul Răzvad 1. Viitorul Răzvad – Voinţa Tătărani
2. Unirea Bucşani – Viitorul Ocniţa 2. Luceafărul Dărmăneşti – Olimpia Runcu
3. A.S. Ulmi – Voinţa Tătărani 3. Luceafărul Dragomireşti- Victoria Comişani
4. Unirea Ungureni – Olimpia Runcu 4. Unirea Bucşani – Voinţa Buciumeni
5. Voinţa Buciumeni – Victoria Comişani 5. A.S. Ulmi – Unirea Ungureni
6. Luceafărul Dărmăneşti – Viitorul Caragiale 6. Viitorul Ocniţa- Viitorul Caragiale

 

 

 

 

About the Author

-

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>