Published On: sâm, Mar 9th, 2013

PROGRAMUL CAMPIONATULUI 2012/2013 LIGA A IV-A – RETUR

sportEtapa 18 09-03-2013
1. Petrolul Valea Mare – stă
2. A.S. Doiceşti – Bradul Moroeni
3. F.C. Aninoasa – Avântul Produleşti
4. Gaz Metan Finta – Voinţa Perşinari
5. Atletic Fieni – Comerţul Brezoaele 6. Voinţa Pietroşiţa – F.C. Conţeşti
7. Petrolul Târgovişte – stă
8. Gloria Corneşti – PAS Pucioasa 9. Flacăra Moreni – Recolta Gura Şuţii
Etapa 19 16-03-2013
1. PAS Pucioasa – Petrolul Târgovişte
2. Voinţa Pietroşiţa – stă
3. F.C. Conţeşti – Atletic Fieni
4. Comerţul Brezoaele – Gaz Metan Finta
5. Voinţa Perşinari – F.C. Aninoasa
6. Avântul Produleşti – A.S. Doiceşti
7. Bradul Moroeni – stă
8. Petrolul Valea Mare – Recolta Gura Şuţii
9. Gloria Corneşti – Flacăra Moreni
Etapa 20 23-03-2013
1. Recolta Gura Şuţii – Bradul Moroeni
2. Avântul Produleşti – stă
3. A.S. Doiceşti – Voinţa Perşinari
4. F.C. Aninoasa – Comerţul Brezoaele
5. Gaz Metan Finta – F.C. Conţeşti
6. Atletic Fieni – stă
7. Voinţa Pietroşiţa – PAS Pucioasa
8. Petrolul Târgovişte – Gloria Corneşti
9. Flacăra Moreni – Petrolul Valea Mare
Etapa 21 30-03-2013
1. Gloria Corneşti – Voinţa Pietroşiţa 2. PAS Pucioasa – Atletic Fieni
3. Gaz Metan Finta – stă
4. F.C. Conţeşti – F.C. Aninoasa
5. Comerţul Brezoaele – A.S. Doiceşti
6. Voinţa Perşinari – stă
7. Avântul Produleşti – Recolta Gura Şuţii
8. Bradul Moroeni – Petrolul Valea Mare
9. Petrolul Târgovişte – Comerţul Viişoara
Etapa 22 06-04-2013
1. Petrolul Valea Mare – Avântul Produleşti
2. Recolta Gura Şuţii – Voinţa Perşinari
3. Comerţul Brezoaele – stă
4. A.S. Doiceşti – F.C. Conţeşti
5. F.C. Aninoasa – stă
6. Gaz Metan Finta – PAS Pucioasa 7. Atletic Fieni – Gloria Corneşti
8. Voinţa Pietroşiţa – Petrolul Târgovişte 9. Flacăra Moreni – Bradul Moroeni
Etapa 23 13-04-2013
1. Petrolul Târgovişte – Atletic Fieni
2. Gloria Corneşti – Gaz Metan Finta 3. PAS Pucioasa – F.C. Aninoasa
4. A.S. Doiceşti – stă
5. F.C. Conţeşti – stă
6. Comerţul Brezoaele – Recolta Gura Şuţii 7. Voinţa Perşinari – Petrolul Valea Mare 8. Avântul Produleşti – Bradul Moroeni 9. Voinţa Pietroşiţa – Flacăra Moreni
Etapa 24 16-04-2013 1. Bradul Moroeni – Voinţa Perşinari 2. Petrolul Valea Mare – Comerţul Brezoaele
3. Recolta Gura Şuţii – F.C. Conţeşti
4. A.S. Doiceşti – PAS Pucioasa
5. F.C. Aninoasa – Gloria Corneşti
6. Gaz Metan Finta – Petrolul Târgovişte
7. Atletic Fieni – Voinţa Pietroşiţa
8. Flacăra Moreni – Avântul Produleşti
Etapa 25 20-04-2013
1. Voinţa Pietroşiţa – Gaz Metan Finta
2. Petrolul Târgovişte – F.C. Aninoasa 3. Gloria Corneşti – A.S. Doiceşti
4. PAS Pucioasa – stă 5. Recolta Gura Şuţii – stă
6. F.C. Conţeşti – Petrolul Valea Mare
7. Comerţul Brezoaele – Bradul Moroeni
8. Voinţa Perşinari – Avântul Produleşti
9. Atletic Fieni – Flacăra Moreni
Etapa 26 27-04-2013
1. Avântul Produleşti – Comerţul Brezoaele 2. Bradul Moroeni – F.C. Conţeşti 3. Petrolul Valea Mare – stă 4. Recolta Gura Şuţii – PAS Pucioasa
5. Gloria Corneşti – stă
6. A.S. Doiceşti – Petrolul Târgovişte
7. F.C. Aninoasa – Voinţa Pietroşiţa
8. Gaz Metan Finta – Atletic Fieni 9. Flacăra Moreni – Voinţa Perşinari
Etapa 27 04-05-2013
1. Atletic Fieni – F.C. Aninoasa
2. Voinţa Pietroşiţa – A.S. Doiceşti
3. Petrolul Târgovişte – stă
4. Gloria Corneşti – Recolta Gura Şuţii
5. PAS Pucioasa – Petrolul Valea Mare
6. Bradul Moroeni – stă
7. F.C. Conţeşti – Avântul Produleşti
8. Comerţul Brezoaele – Voinţa Perşinari
9. Gaz Metan Finta – Bradul Moroeni
Etapa 28 07-05-2013
1. Voinţa Perşinari – F.C. Conţeşti 2.Avântul Produleşti – stă
3. Bradul Moroeni – PAS Pucioasa 4. Petrolul Valea Mare – Gloria Corneşti
5. Recolta Gura Şuţii – Petrolul Târgovişte
6. Voinţa Pietroşiţa – stă 7. A.S. Doiceşti – Atletic Fieni
8. F.C. Aninoasa – Gaz Metan Finta
9. Flacăra Moreni – Comerţul Brezoaele
Etapa 29 11-05-2013
1. Gaz Metan Finta – A.S. Doiceşti
2. Atletic Fieni – Comerţul Viişoara
3. Voinţa Pietroşiţa – Recolta Gura Şuţii 4. Petrolul Târgovişte – Petrolul Valea Mare
5.Gloria Corneşti – Bradul Moroeni
6. PAS Pucioasa – Avântul Produleşti
7. Voinţa Perşinari – stă
8. F.C. Conţeşti – Comerţul Brezoaele
9. F.C. Aninoasa – Flacăra Moreni
Etapa 30 18-05-2013
1. Comerţul Brezoaele – stă
2. Voinţa Perşinari – PAS Pucioasa 3. Avântul Produleşti – Gloria Corneşti 4 Bradul Moroeni – Petrolul Târgovişte
5. Petrolul Valea Mare – Voinţa Pietroşiţa 6. Recolta Gura Şuţii – Atletic Fieni 7. Gaz Metan Finta – stă
8. A.S. Doiceşti – F.C. Aninoasa
9. Flacăra Moreni – F.C. Conţeşti
Etapa 31 25-05-2013
1. F.C. Aninoasa – stă 2. Gaz Metan Finta – Recolta Gura Şuţii
3. Atletic Fieni – Petrolul Valea Mare
4. Voinţa Pietroşiţa – Bradul Moroeni
5. Petrolul Târgovişte – Avântul Produleşti
6. Gloria Corneşti – Voinţa Perşinari 7. PAS Pucioasa – Comerţul Brezoaele
8. F.C. Conţeşti – stă
9. A.S. Doiceşti – Flacăra Moreni
Etapa 32 28-05-2013 (INT)
1. F.C. Conţeşti – PAS Pucioasa
2. Comerţul Brezoaele – Gloria Corneşti
3. Voinţa Perşinari – Petrolul Târgovişte
4. Avântul Produleşti – Voinţa Pietroşiţa
5. Bradul Moroeni – Atletic Fieni
6. Petrolul Valea Mare – Gaz Metan Finta
7. Recolta Gura Şuţii – F.C. Aninoasa
8. A.S. Doiceşti – stă
9. Flacăra Moreni – stă
Etapa 33 01-06-2013
1. A.S. Doiceşti – Recolta Gura Şuţii
2. F.C. Aninoasa – Recolta Gura Şuţii
3. Gaz Metan Finta – Bradul Moroeni 4. Atletic Fieni – Avântul Produleşti
5. Voinţa Pietroşiţa – Voinţa Perşinari
6. Petrolul Târgovişte – Comerţul Brezoaele 7. Gloria Corneşti – F.C. Conţeşti
8. PAS Pucioasa – stă
9. Flacăra Moreni – stă
Etapa 34 08-06-2013
1. Gloria Corneşti – stă
2. F.C. Conţeşti – Petrolul Târgovişte 3. Comerţul Brezoaele – Voinţa Pietroşiţa
4. Voinţa Perşinari – Atletic Fieni
5. Avântul Produleşti – Gaz Metan Finta 6. Bradul Moroeni – F.C. Aninoasa
7. Petrolul Valea Mare – A.S. Doiceşti 8. Recolta Gura Şuţii – stă 9. Flacăra Moreni – PAS Pucioasa

About the Author

-

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>