Published On: mar, mart. 12th, 2013

ONOARE 2 – RETUR Etapa 12 17-03-2013, ONOARE 3 – RETUR, ONOARE 4 – RETUR

nichiduta.ro

sport

 

 

 

 

 

ONOARE 2 – RETUR Etapa 16 14-04-2013 Etapa 20 12-05-2013
Etapa 12 17-03-2013 1. Olimpia Picior de Munte – Unirea Cobia 1. Unirea Cobia – Unirea Lucieni
1. Sportul Mogoşani – Olimpia Picior de Munte 2. Săgeata Taxi Cătunu – Flacăra Zăvoiu
2. Progresul Mătăsaru – Vitorul Burduca 3. Sportul Mogoşani – Unirea Lucieni 2. Vitorul Burduca – Flacăra Şuţa Seacă
3. Pomicola Raciu – Unirea Cobia 4. Progresul Mătăsaru – Flacăra Şuţa Seacă 3. Olimpia Picior de Munte – Urban 2 Titu
4. Urban 2 Titu – Flacăra Zăvoiu 5. Flacăra Şuţa Seacă – Unirea Lucieni 5. Pomicola Raciu – Urban 2 Titu 6. Victoria Văcăreşti – Vitorul Burduca 4. Săgeata Taxi Cătunu – A.S. Pomicola Raciu
6. Victoria Văcăreşti – Săgeata Taxi Cătunu Etapa 17 21-04-2013 5. Sportul Mogoşani – Progresul Mătăsaru
Etapa 13 24-03-2013 1. Urban 2 Titu – Progresul Mătăsaru 6. Victoria Văcăreşti – Flacăra Zăvoiu
1. Unirea Lucieni – Urban 2 Titu 2. Flacăra Zăvoiu – A.S. Pomicola Raciu 2. Flacăra Şuţa Seacă – Sportul Mogoşani 3. Unirea Lucieni – Săgeata Taxi Cătunu 4. Flacăra Zăvoiu – Olimpia Picior de Munte Etapa 21 19-05-2013
3. Unirea Cobia – Progresul Mătăsaru

4. Vitorul Burduca – Sportul Mogoşani

5. Olimpia Picior de Munte – Săgeata Taxi Cătunu

1. Progresul Mătăsaru – Săgeata Taxi Cătunu
5. Unirea Cobia – Vitorul Burduca 2. Pomicola Raciu – Olimpia Picior de Munte
6. Flacăra Şuţa Seacă – Victoria Văcăreşti 6. Pomicola Raciu – Victoria Văcăreşti 3. Urban 2 Titu – Vitorul Burduca
Etapa 14 31-03-2013

1. Săgeata Taxi Cătunu – Vitorul Burduca

Etapa 18 28-04-2013

1. Vitorul Burduca – Flacăra Zăvoiu

4. Flacăra Şuţa Seacă – Unirea Cobia
2. Sportul Mogoşani – Unirea Cobia 2. Olimpia Picior de Munte – Unirea Lucieni 5. Unirea Lucieni – Flacăra Zăvoiu
3. Progresul Mătăsaru – Flacăra Zăvoiu 3. Săgeata Taxi Cătunu – Flacăra Şuţa Seacă 6. Sportul Mogoşani – Victoria Văcăreşti
4. Pomicola Raciu – Unirea Lucieni 4. Sportul Mogoşani – Urban 2 Titu
5. Urban 2 Titu – Flacăra Şuţa Seacă 5. Progresul Mătăsaru – A.S. Pomicola Raciu Etapa 22 26-05-2013
6. Victoria Văcăreşti – Olimpia Picior de Munte 6. Victoria Văcăreşti – Unirea Cobia 1. Flacăra Zăvoiu – Flacăra Şuţa Seacă
Etapa 15 07-04-2013 Etapa 19 05-05-2013 2. Unirea Cobia – Urban 2 Titu
1. Flacăra Şuţa Seacă – A.S. Pomicola Raciu 1. Pomicola Raciu – Sportul Mogoşani
2. Unirea Lucieni – Progresul Mătăsaru 2. Urban 2 Titu – Săgeata Taxi Cătunu 3. Vitorul Burduca – A.S. Pomicola Raciu
3. Flacăra Zăvoiu – Sportul Mogoşani 3. Flacăra Şuţa Seacă – Olimpia Picior de Munte 4. Olimpia Picior de Munte – Progresul Mătăsaru
4. Unirea Cobia – Săgeata Taxi Cătunu 4. Unirea Lucieni – Vitorul Burduca
5. Vitorul Burduca – Olimpia Picior de Munte 5. Flacăra Zăvoiu – Unirea Cobia 5. Săgeata Taxi Cătunu – Sportul Mogoşani
6. Urban 2 Titu – Victoria Văcăreşti 6. Progresul Mătăsaru – Victoria Văcăreşti 6. Victoria Văcăreşti – Unirea Lucieni (S.A.)
ONOARE 3 – RETUR Etapa 16 14-04-2013 Etapa 20 12-05-2013
Etapa 12 17-03-2013 1. Rapid Ibrianu – Sp. Gr. Ghimpaţi 1. Sp. Gr. Ghimpaţi – Publirex Ciocăneşti
1. Voinţa Sălcioara – Rapid Ibrianu 2. Voinţa Crevedia – Avicola Tărtăşeşti 2. Conpet Cătunu – Viitorul Gheboaia
2. Olimpia Mărceşti – Conpet Cătunu 3. Voinţa Sălcioara – Publirex Ciocăneşti 3. Rapid Ibrianu – Libertatea Urziceanca
3. Flacăra Ghineşti – Sp. Gr. Ghimpaţi 4. Olimpia Mărceşti – Viitorul Gheboaia 4. Voinţa Crevedia – Flacăra Ghineşti
4. Libertatea Urziceanca – Avicola Tărtăşeşti 5. Flacăra Ghineşti – Libertatea Urziceanca 5. Voinţa Sălcioara – Olimpia Mărceşti
5. Viitorul Gheboaia – Publirex Ciocăneşti 6. Dentas Bâldana – Conpet Cătunu 6. Dentas Bâldana – Avicola Tărtăşeşti
6. Dentas Bâldana – Voinţa Crevedia Etapa 17 21-04-2013 Etapa 21 19-05-2013

1. Olimpia Mărceşti – Voinţa Crevedia 2. Flacăra Ghineşti – Rapid Ibrianu

Etapa 13 24-03-2013 1. Libertatea Urziceanca – Olimpia Mărceşti
1. Publirex Ciocăneşti – Libertatea Urziceanca 2. Viitorul Gheboaia – Voinţa Sălcioara 3. Libertatea Urziceanca – Conpet Cătunu
2. Avicola Tărtăşeşti – Flacăra Ghineşti 3. Publirex Ciocăneşti – Voinţa Crevedia 4. Viitorul Gheboaia – Sp. Gr. Ghimpaţi
3. Sp. Gr. Ghimpaţi – Olimpia Mărceşti 4. Avicola Tărtăşeşti – Rapid Ibrianu 5. Publirex Ciocăneşti – Avicola Tărtăşeşti
4. Conpet Cătunu – Voinţa Sălcioara 5. Sp. Gr. Ghimpaţi – Conpet Cătunu 6. Voinţa Sălcioara – Dentas Bâldana
5. Rapid Ibrianu – Voinţa Crevedia 6. Flacăra Ghineşti – Dentas Bâldana Etapa 22 26-05-2013
6. Viitorul Gheboaia – Dentas Bâldana Etapa 18 28-04-2013 1. Avicola Tărtăşeşti – Viitorul Gheboaia
Etapa 14 31-03-2013 1. Conpet Cătunu – Avicola Tărtăşeşti 2. Sp. Gr. Ghimpaţi – Libertatea Urziceanca
1. Voinţa Crevedia – Conpet Cătunu 2. Rapid Ibrianu – Publirex Ciocăneşti 3. Conpet Cătunu – Flacăra Ghineşti
2. Voinţa Sălcioara – Sp. Gr. Ghimpaţi 3. Voinţa Crevedia – Viitorul Gheboaia 4. Rapid Ibrianu – Olimpia Mărceşti
3. Olimpia Mărceşti – Avicola Tărtăşeşti 4. Voinţa Sălcioara – Libertatea Urziceanca 5. Voinţa Crevedia – Voinţa Sălcioara
4. Flacăra Ghineşti – Publirex Ciocăneşti 5. Libertatea Urziceanca – Viitorul Gheboaia 6. Dentas Bâldana – Rapid Ibrianu 5. Olimpia Mărceşti – Flacăra Ghineşti

6. Dentas Bâldana – Sp. Gr. Ghimpaţi

6. Dentas Bâldana – Publirex Ciocăneşti

 

Etapa 15 07-04-2013

1. Viitorul Gheboaia – Flacăra Ghineşti 2. Publirex Ciocăneşti – Olimpia Mărceşti

Etapa 19 05-05-2013

1. Flacăra Ghineşti – Voinţa Sălcioara 2. Libertatea Urziceanca – Voinţa Crevedia

 
3. Avicola Tărtăşeşti – Voinţa Sălcioara

4. Sp. Gr. Ghimpaţi – Voinţa Crevedia

3. Viitorul Gheboaia – Rapid Ibrianu 4. Publirex Ciocăneşti – Conpet Cătunu  
 
5. Conpet Cătunu – Rapid Ibrianu 5. Avicola Tărtăşeşti – Sp. Gr. Ghimpaţi  
6. Libertatea Urziceanca – Dentas Bâldana 6. Olimpia Mărceşti – Dentas Bâldana  
     
ONOARE 4 – RETUR Etapa 16 14-04-2013 Etapa 20 12-05-2013
Etapa 12 17-03-2013 1. Petrolul Răscăieţi – Voinţa Vişina 1. Voinţa Vişina – Juventus Crovu
1. A.S. Corbii Mari – Petrolul Răscăieţi 2. Lumina Ziduri – C.S. Petreşti
2. Spicul Jugureni – PCM Ungureni 3. A.S. Corbii Mari – Juventus Crovu 2. PCM Ungureni – Ştiinţa Odobeşti
3. Viitorul Şelaru – Voinţa Vişina 4. Spicul Jugureni – Ştiinţa Odobeşti 3. Petrolul Răscăieţi – Olimpia Morteni
4. Olimpia Morteni – C.S. Petreşti 5. Ştiinţa Odobeşti – Juventus Crovu 5. Viitorul Şelaru – Olimpia Morteni

6. Viitorul Vişina – PCM Ungureni

4. Lumina Ziduri – Viitorul Şelaru
6. Viitorul Vişina – Lumina Ziduri Etapa 13 24-03-2013 Etapa 17 21-04-2013 5. A.S. Corbii Mari – Spicul Jugureni
1. Olimpia Morteni – Spicul Jugureni 6. Viitorul Vişina – C.S. Petreşti
1. Juventus Crovu – Olimpia Morteni 2. Ştiinţa Odobeşti – A.S. Corbii Mari
2. C.S. Petreşti – Viitorul Şelaru Etapa 21 19-05-2013
3. Juventus Crovu – Lumina Ziduri
3. Voinţa Vişina – Spicul Jugureni 4. C.S. Petreşti – Petrolul Răscăieţi 1. Spicul Jugureni – Lumina Ziduri
4. PCM Ungureni – A.S. Corbii Mari  
5. Petrolul Răscăieţi – Lumina Ziduri 5. Voinţa Vişina – PCM Ungureni 2. Viitorul Şelaru – Petrolul Răscăieţi
6. Ştiinţa Odobeşti – Viitorul Vişina 6. Viitorul Şelaru – Viitorul Vişina 3. Olimpia Morteni – PCM Ungureni
Etapa 14 31-03-2013 Etapa 18 28-04-2013
1. Lumina Ziduri – PCM Ungureni 1. PCM Ungureni – C.S. Petreşti 4. Ştiinţa Odobeşti – Voinţa Vişina
2. A.S. Corbii Mari – Voinţa Vişina 2. Petrolul Răscăieţi – Juventus Crovu 5. Juventus Crovu – C.S. Petreşti
3. Spicul Jugureni – C.S. Petreşti 3. Lumina Ziduri – Ştiinţa Odobeşti 6. A.S. Corbii Mari – Viitorul Vişina
4. Viitorul Şelaru – Juventus Crovu 4. A.S. Corbii Mari – Olimpia Morteni
5. Olimpia Morteni – Ştiinţa Odobeşti 5. Spicul Jugureni – Viitorul Şelaru Etapa 22 26-05-2013
6. Viitorul Vişina – Petrolul Răscăieţi 6. Viitorul Vişina – Voinţa Vişina 1. C.S. Petreşti – Ştiinţa Odobeşti
Etapa 15 07-04-2013 Etapa 19 05-05-2013 2. Voinţa Vişina – Olimpia Morteni
1. Ştiinţa Odobeşti – Viitorul Şelaru 1. Viitorul Şelaru – A.S. Corbii Mari
2. Juventus Crovu – Spicul Jugureni 2. Olimpia Morteni – Lumina Ziduri 3. PCM Ungureni – Viitorul Şelaru
3. C.S. Petreşti – A.S. Corbii Mari 3. Ştiinţa Odobeşti – Petrolul Răscăieţi 4. Petrolul Răscăieţi – Spicul Jugureni
4. Voinţa Vişina – Lumina Ziduri 4. Juventus Crovu – PCM Ungureni
5. PCM Ungureni – Petrolul Răscăieţi 5. C.S. Petreşti – Voinţa Vişina 5. Lumina Ziduri – A.S. Corbii Mari
6. Olimpia Morteni – Viitorul Vişina 6. Spicul Jugureni – Viitorul Vişina 1. Viitorul Vişina – Juventus Crovu (S.A.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eJobs

About the Author

-

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

noriel.ro