ÎNCEPE LIGA A IV-A

Mihai ROŞOIU

Programul meciurilor din Liga a IV-a dâmbovițeană este următorul:
Etapa 1 – 14 august
Recolta Gura Șuții stă
Voința Vișina – Străjerii Târgoviște St.Roșu Colacu – fC Brezoaele CSM Fieni – Flacăra Șuța Seacă Urban Titu – Unirea Ungureni Voința Crețu – Unirea Bucșani Viitorul Răzvad – Progresul Mătăsaru Viitorul Voinești – Roberto Ziduri ACS Burduca – Gloria Cornești
Etapa a 2-a – 21 august
Recolta Gura Șuții – Gloria Cornești Roberto Ziduri – ACS Burduca
Progresul Mătăsaru – Viitorul Voinești Unirea Bucșani – Viitorul Răzvad Unirea Ungureni – Voința Crețu Flacăra Șuța Seacă – Urban Titu FC Brezoaele – CSM Fieni Străjerii Târgoviște – St.Roșu Colacu Voința Vișina stă
Etapa a 3-a – 28 august
Voința Vișina – Recolta Gura Șuții St.Roșu Colacu stă CSM Fieni – Străjerii Târgoviște Urban Titu – FC Brezoaele
Voința Crețu – Flacăra Șuța Seacă Viitorul Răzvad – Unirea Ungureni Viitorul Voinești – Unirea Bucșani ACS Burduca – Progresul Mătăsaru Gloria Cornești – Roberto Ziduri
Etapa a 4-a – 4 septembrie Recolta Gura Șuții – Roberto Ziduri Progresul Mătăsaru – Gloria Cornești Unirea Bucșani – ACS Burduca Unirea Ungureni – Viitorul Voinești Flacăra Șuța Seacă – Viitorul Răzvad FC Brezoaele – Voința Crețu Străjerii Târgoviște – Urban Titu CSM Fieni stă
Voința Vișina – St.Roșu Colacu
Etapa a 5-a – 11 septembrie St.Roșu Colacu – Recolta Gura Șuții CSM Fieni – Voința Vișina Urban Titu stă
Voința Crețu – Străjerii Târgoviște
Viitorul Răzvad – FC Brezoaele
Viitorul Voinești – Flacăra Șuța Seacă ACS Burduca – Unirea Ungureni Gloria Cornești – Unirea Bucșani Roberto Ziduri – Progresul Mătăsaru
Etapa a 6-a – 18 septembrie Recolta Gura Șuții – Progresul Mătăsaru Unirea Bucșani – Roberto Ziduri Unirea Ungureni – Gloria Cornești Flacăra Șuța Seacă – ACS Burduca FC Brezoaele – Viitorul Voinești Străjerii Târgoviște – Viitorul Răzvad Voința Crețu stă
Voința Vișina – Urban Titu St.Roșu Colacu – CSM Fieni
Etapa a 7-a – 25 septembrie
CSM Fieni – Recolta Gura Șuții Urban Titu – St.Roșu Colacu Voința Crețu – Voința Vișina Viitorul Răzvad stă
Viitorul Voinești – Străjerii Târgoviște ACS Burduca – FC Brezoaele Gloria Cornești – Flacăra Șuța Seacă Roberto Ziduri – Unirea Ungureni Progresul Mătăsaru – Unirea Bucșani
Etapa a 8-a – 2 octombrie
Recolta Gura Șuții – Unirea Bucșani Unirea Ungureni – Progresul Mătăsaru Flacăra Șuța Seacă – Roberto Ziduri FC Brezoaele – Gloria Cornești Străjerii Târgoviște – ACS Burduca Viitorul Voinești stă
Voința Vișina – Viitorul Răzvad St.Roșu Colacu – Voința Crețu CSM Fieni – Urban Titu
Etapa a 9-a – 9 octombrie
Urban Titu – Recolta Gura Șuții Voința Crețu – CSM Fieni Viitorul Răzvad – St.Roșu Colacu Viitorul Voinești – Voința Vișina ACS Burduca stă Gloria Cornești – Străjerii Târgoviște Roberto Ziduri – FC Brezoaele Progresul Mătăsaru – Flacăra Șuța Seacă

Unirea Bucșani – Unirea Ungureni
Etapa a 10-a – 12 octombrie, ora 15.00
Recolta Gura Șuții – Unirea Ungureni Flacăra Șuța Seacă – Unirea Bucșani FC Brezoaele- Progresul Mătăsaru Străjerii Târgoviște – Roberto Ziduri Gloria Cornești stă Voința Vișina – ACS Burduca St.Roșu Colacu – Viitorul Voinești CSM Fieni – Viitorul Răzvad Urban Titu – Voința Crețu
Etapa a 11-a – 16 octombrie
Voința Crețu – Recolta Gura Șuții Viitorul Răzvad – Urban Titu Viitorul Voinești – CSM Fieni ACS Burduca – St.Roșu Colacu Gloria Cornești – Voința Vișina Roberto Ziduri stă
Progresul Mătăsaru – Străjerii Târgoviște Unirea Bucșani – FC Brezoaele Unirea Ungureni – Flacăra Șuța Seacă
Etapa a 12-a – 23 octombrie Recolta Gura Șuții – Flacăra Șuța Seacă FC Brezoaele – Unirea Ungureni Străjerii Târgoviște – Unirea Bucșani Progresul Mătăsaru stă Voința Vișina – Roberto Ziduri St.Roșu Colacu – Gloria Cornești CSM Fieni – ACS Burduca
Urban Titu – Viitorul Voinești Voința Crețu – Viitorul Răzvad
Etapa a 13-a – 30 octombrie
Viitorul Răzvad – Recolta Gura Șuții Viitorul Voinești – Voința Crețu ACS Burduca – Urban Titu Gloria Cornești – CSM Fieni Roberto Ziduri – St.Roșu Colacu Progresul Mătăsaru – Voința Vișina Unirea Bucșani stă
Unirea Ungureni – Străjerii Târgoviște Flacăra Șuța Seacă – FC Brezoaele
Etapa a 14-a – 6 noiembrie
Recolta Gura Șuții – FC Brezoaele Străjerii Târgoviște – Flacăra Șuța Seacă Unirea Ungureni stă
Voința Vișina – Unirea Bucșani St.Roșu Colacu – Progresul Mătăsaru CSM Fieni – Roberto Ziduri Urban Titu – Gloria Cornești Voința Crețu – ACS Burduca Viitorul Răzvad – Viitorul Voinești
Etapa a 15-a – 13 noiembrie
Viitorul Voinești – Recolta Gura Șuții ACS Burduca – Viitorul Răzvad Gloria Cornești – Voința Crețu Roberto Ziduri – Urban Titu Progresul Mătăsaru – CSM Fieni Unirea Bucșani – St.Roșu Colacu Unirea Ungureni – Voința Vișina Flacăra Șuța Seacă stă FC Brezoaele – Străjerii Târgoviște
Etapa a 16-a – 20 noiembrie Recolta Gura Șuții – Străjerii Târgoviște FC Brezoaele stă Voința Vișina – Flacăra Șuța Seacă St.Roșu Colacu – Unirea Ungureni CSM Fieni – Unirea Bucșani Urban Titu – Progresul Mătăsaru Voința Crețu – Roberto Ziduri Viitorul Răzvad – Gloria Cornești Viitorul Voinești – ACS Burduca
Etapa a 17-a – 27 noiembrie
ACS Burduca – Recolta Gura Șuții Gloria Cornești – Viitorul Voinești Roberto Ziduri – Viitorul Răzvad Progresul Mătăsaru – Voința Crețu Unirea Bucșani – Urban Titu Unirea Ungureni – CSM Fieni Flacăra Șuța Seacă – St.Roșu Colacu FC Brezoaele – Voința Vișina Străjerii Târgoviște
Sursa: www.dambovitapenet.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Next Post

Sărbătoarea Sfântului Ierarh Nifon -dar al Ortodoxiei pentru lumea de azi

Pr. dr. Traian-Alexandru Miu Parohia ȘotângaTimp al evlaviei, al reflecției duhovnicești și al bunei așezări în lumea de azi, sărbătoarea Sfântului Ierarh Nifon, Patriarhul Constantinopolului și Mitropolitul Țării Românești, este încă o modalitate prin care Ortodoxia știe să împărtășească umanității din valorile sale.Chipul Sfântului Ierarh Nifon s-a întipărit în conștiința […]