Published On: sâm, mart. 16th, 2013

DELEGĂRI ARBITRI C.J.A. DÂMBOVIŢA

nichiduta.ro

SPORT

 

 

 

 

 

      LIGA A IV-A – ETAPA 19 – 16.03.2013    
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru          Asistent 1 Asistent 2 Observator
PAS Pucioasa Petrolul Tgv. 9-11 Pucioasa Cristian Catană Zamfir lonuj Ghiţă Adriana Coman l
Utchim Găeşti Voinţa Pietroşiţa ANULAT … ANULAT … ANULAT  
F.C. Conţeşti Atletic Fieni 9-11 Conţeşti Ciocmată M     Bădeanu C Mihai Ghe Necşuleacu Ş
Comerţul Brezoaele Gaz Metan Finta 9-11 Brezoaele Filip Alexandru Simion Adriana Tudor Mariana Mihălăchioiu A
Voinţa Perşinari F.C. Aninoasa 9-11 Perşinari Preda lulian     Păunescu Adrian Oprea lonuj Vremăroiu C
Avântul Produleşti A.S. Doiceşti 9-11 Produleşti Oprescu loana Neagu C Buzescu Marius Coman Adrian
Bradul Moroeni ST{ 9-11   ANULAT … ANULAT  
P. Valea Mare Gura Şujii 9-11 Valea Mare Guzu G          Tudor Codruj Ene Florin Obreci V
Gloria Corneşti Flacăra Moreni 9-11 Corneşti Grigoraşcu C   Catană Gabriel Pitiş Aron Negoescu l
        ONOARE 1 – 17.03.2013    
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru          Asistent 1 Asistent 2 Observator
Voinţa Tătărani Victoria Comişani 9-11 Tătărani Tudor Codruţ   Ilie Sorin Cârstea Bogdan  
Viitorul Ocniţa Voinţa Buciumeni 9-11 Gura Ocniţei Duţu Bogdan    Ene Florin Stanciu Narcis  
Viitorul Răzvad Unirea Ungureni 9-11 Răzvad Buzescu lonuţ  Ivaşcu Bogdan Zidaru Nicoleta  
L. Dărmăneşti A.S. Ulmi 9-11 Dărmăneşti Şerbănoiu l     Tudor Mariana Zaharia Mihai  
Luc. Dragomireşti Unirea Bucşani 9-11 Dragomireşti Catană Cristian Oprea lonuj Costache Florin Botescu V.
Viitorul Caragiale Olimpia Runcu 9-11 Caragiale Simion Adrian   Stănescu Mihai Marinoiu Cost.  
        ONOARE 2 – 17.03.2013    
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru          Asistent 1 Asistent 2 Observator
Sp. Mogoşani Picior de Munte 9-11 Mogoşani Oprescu loana Mihalache Dan loniţă Andreea  
Progresul Mătăsaru Vitorul Burduca 9-11 Poroinica Pitiş Aron        Dobre Florin Tronaru Ana-M  
Pomicola Raciu Unirea Cobia 9-11 Raciu Păunescu Ad   Savu Dumitru Gâlmencea R  
Urban 2 Titu Flacăra Zăvoiu 9-11 Braniştea Petre Dan       Dumitru Adrian Oprescu Maria  
Flacăra Şuţa Seacă Unirea Lucieni 9-11 Şuţa Seacă Ciocmată M     Mocanu Fl Năsăudeanu A  
Victoria Văcăreşti Taxi Cătunu 9-11 Văcăreşti Bădeanu C      Ştefan Richard Stoian Mihai  
        ONOARE 3 – 17.03.2013    
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru          Asistent 1 Asistent 2 Observator
Voinţa Sălcioara Rapid Ibrianu 9-11 Sălcioara Mihai Ghe       Simion George Kandil Karim Grigoraş Liviu
Olimpia Mărceşti Conpet Cătunu 9-11 Dobra Bădescu B      Tuiu Nicuşor Gasca Georgi.  
Flacăra Ghineşti Sp. Gr. Ghimpaţi 9-11 Ghineşti Guzu G          Grigoraşcu Vasile Pătru Cristina  
Lib. Urziceanca Avicola Tărtăşeşti 9-11 Urziceanca Dumitra Ad      Catană Gabriel Cîrlan Tudor  
Viitorul Gheboaia Publirex Ciocăneşti 9-11 Gheboaia Păun Marian    Ghergu Nicuşor Lela Georgian  
Dentas Bâldana Voinţa Crevedia 9-11 Bâldana Chiţu Marius    lugulescu P Părăluţă Cristina  
        ONOARE 4 – 17.03.2013    
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru          Asistent 1 Asistent 2 Observator
A.S. Corbii Mari Petrolul Răscăieţi 9-11 Corbii Mari Grigoraşcu C   Popescu Ştefan Dobre Răzv. M  
Spicul Jugureni PCM Ungureni 9-11 Jugureni Matei Bogdan   llie Alin Hanceanu Nic.  
Viitorul Şelaru Voinţa Vişina 9-11 Şelaru Mălău Marian   Ologeanu Adrian Voicu Raluca  
Olimpia Morteni C.S. Petreşti 9-11 Morteni Păun Dănuţ     Comănoiu D lanuc Nicolae  
Ştiinţa Odobeşti Juventus Crovu 9-11 Odobeşti Marinescu St.   Neagu C Brebenel A  
Viitorul Vişina Lumina Ziduri 9-11 ANULAT ANULAT ANULAT ANULAT  
      PROMOTIE NORD – 17.03.2013    
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru                   Asistent 1 Asistent 2  
Petrolul ledera Voinţa Bezdead 11 ledera Bârdeş Remus           Banu Vlad Nuţă Mihai  
Voinţa Adânca Metalul Mija 11 Adânca Ciulu lon                  Stoica lonel Stoica Sergiu  
Gaz M. Vlădeni Voinţa Săcuieni 11 Vlădeni Nicolae Laurenţiu        Sandu Vasile Alin        Sorica Laura  
A.S. Băleni S. Gura Ocniţei 11 Băleni Doroftei Cosmin          Radu lon Pârvu Christian  
Vl. Voievozilor Gloria Măneşti 11 Vl. Voievozilor Tudose C-tin              Delureanu An. Bran Silviu  
K.M.T. Comişani Viitorul Voineşti 11 Comişani Marcu Dorin              Ana lon Cioabă lon  
      PROMOTIE SUD – 17.03.2013    
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru                   Asistent 1 Asistent 2  
Unirea Racoviţa Zimbrul Vlădeni 11 Racoviţa Nedelcu Rzv.             Oncescu lon Nicoloiu lonuj  
Voinţa Dârza Olimpia Urziceanca 11 Dârza ANULAT ANULAT ANULAT  
Simang Bilciureşti Luceafărul Bolovani 11 Bilciureşti Nicolae Vlăduţ           Teofil Rareş Vlăduca Bogdan
Viitorul Cuza Vodă Viitorul Dobra 11 Cuza Vodă Ciobanu Ghe             Nicolaescu lonuţ         Matei Marian  
Gaz Metan Finta 2 ST{ 11 ANULAT ANULAT ANULAT ANULAT  
A.S. Butimanu St. Roşu Colacu 11 Butimanu Tiţa Alex                  Constantinescu A        Postolache Cr.  
      PROMOTIE VEST – 17.03.2013    
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru                   Asistent 1 Asistent 2  
Viitorul Gura Foii ST{ 11 ANULAT ANULAT ANULAT    
Voinţa 2 Perşinari Unirea Româneşti 11 Perşinari Mălău Alex                Safta Alexandru lon Costin  
Voinţa loneşti ST{ 11 ANULAT ANULAT ANULAT    
Neajl. P. Greci Dinamo Od. Turcului 11 P. de Greci Stancu Alex               Diaconu Mihai Croitoru Tinel  
Săgeata Braniştea Unirea Pitaru 11 Braniştea Andreescu Adr.          Alexandru Daniel        Vişan Alexandra
Voinţa Podu Rizii Vulturii Petreşti 11 Podu Rizii Manea C-tin              Mihăilă Claudiu Dulea Diana  
      JUNIORI E play-off 17.03.2013    
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru                   Asistent 1    
CSM Moreni Fortuna Brazi 09:00 Moreni Tudose C-tin              Delureanu An    
Cetate Târgovişte Chindia Tgv. 09:00 Petrolul Năstase Florin            Petcu Alex    
      JUNIORI E play-out 17.03.2013    
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru                   Asistent 1    
Kinder 1 Tgv Kinder 2 Tgv 10:30 Petrolul Petcu Alex                Năstase Florin    
Urban Titu FCM 2 Tgv 09:00 Titu – sc 2 Andreescu Ad.           Alexandru Daniel  
FCM 1 Tgv Cetate 2 Tgv 09:00 Şotânga ANULAT ANULAT    
      CUPA GHEORGHE HAGI 16.03.2013    
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru                   Asistent 1    
CSS Târgovişte Fortuna Brazi 15:00 Petrolul Matei Bogdan            Dumitra Adrian    

 

eJobs

About the Author

-

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

noriel.ro